Про компанію
Політика конфіденційності Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності


Я погоджуюсь з умовами політики конфіденційності і дозволяю обробляти мої персональні дані на законних засадах відповідно до умов, зазначених нижче, а також повідомлений про обробку персональних даних, відповідно до ст. 12 Закону України «Про захист персональних даних».

 

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю свою однозначну згоду на обробку (включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, адаптацію, уточнення, поновлення, використання, поширення та знищення) моїх персональних даних (ім’я, по-батькові, прізвище, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та інші дані, які були надані мною самостійно) з метою забезпечення реалізації відносин у сфері економічних та фінансових послуг, цивільно-правових відносин, страхування, реклами та збору персональних даних у комерційних цілях, а також інших відносин, що вимагають обробки персональних даних. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки – офіційному дистриб’ютору автомобілів ŠKODA в Україні - ТОВ «Єврокар», Skoda Auto a.s. та іншим третім особам-підрядникам для виконання їхніх функцій щодо забезпечення діяльності веб-сайту, його сервісів та служби підтримки. 

 

Я також надаю згоду на отримання мною звернень (повідомлень, листів, листівок тощо) від ДП «Автотрейдінг-Львів» та/або офіційного дистриб’ютора автомобілів ŠKODA в Україні засобами телефонного, поштового зв’язку, електронною поштою, телефоном та/або факсимільним зв’язком. Моя згода на обробку персональних даних діє без обмеження за строком та територією у тому числі й за межами України. Я повідомлений, про законні права, які я маю відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».


 

Політика конфіденційності та персональні дані

Ми цінуємо Ваше право на особисте життя та нерозголошення Вашої персональної інформації. Даною Політикою конфіденційності користуються всі співробітники компанії та компанії-підрядники, які надають послуги ДП «Автотрейдінг-Львів». Політика конфіденційності регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні нашого веб-сайту, при замовленні, листуванні або телефонній розмові. У випадку виникнення питань чи проблем у зв’язку з вашими персональними даними, надсилайте, будь ласка, свої запитання та/або зауваження на електронну адресу: atrading@mail.lviv.ua 
    

Технічні, організаційні та інші засоби захисту даних

З метою безпечного зберігання Ваших персональних даних ми використовуємо систему технічних і організаційних засобів, які захищають персональні дані від неавторизованої або незаконної обробки та від ненавмисної втрати, знищення або пошкодження.
 

Треті сторони, що надають послуги

Обслуговування веб-сайту, його сервісів та служби підтримки ДП «Автотрейдінг-Львів»здійснюється іншими компаніями-підрядниками. Ці компанії можуть мати доступ до персональних даних, якщо це необхідно для виконання їхніх функцій, однак їм заборонено використовувати особисту інформацію з іншою метою, ніж та, яка зазначена в нашій Політиці конфіденційності і ми вимагаємо від них дотримання конфіденційності, а також заборонено використовувати та поширювати ваші персональні дані третім особам.
 

Розголошення та передача даних

Ми не продаємо, не передаємо та не розголошуємо особисту інформацію, яку отримуємо на нашому сайті, третім сторонам без Вашої попередньої згоди. Ми розкриваємо особисту інформацію лише у випадках визначених чинним законодавством України, а також:

1. Ми розкриємо інформацію в випадку запобігання злочину або завдання шкоди нам або третім особам;

2. Ми розкриємо інформацію третім особам, що надають нам підтримку та послуги за допомогою яких Ви зв’язуєтесь з нами.
 

Право на виправлення та видалення персональних даних

Якщо Ви виявите, що деякі персональні дані, які ми оброблюємо про Вас, є неправильними або застарілими або Ви хочете, щоб Ми видалили Ваші персональні дані, будь ласка, повідомте нас про це, листом на адресу atrading@mail.lviv.ua або скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті.

 

Оновлення Політики конфіденційності

Ми можемо в односторонньому порядку змінювати або оновлювати частини цієї політики в будь-який час, без попереднього повідомлення. Будь ласка, час від часу переглядайте Політику конфіденційності, щоб знати про її зміни та оновлення. Усі зміни до цієї Політики конфіденційності набувають чинності з моменту їх публікації. Коли Ви відправляєте заявку на послуги та/або берете участь в акції, дослідженнях або іншим чином взаємодієте з нами, ви погоджуєтесь з новими умовами Політики конфіденційності в редакції, що діє на цей момент. У випадку визнання недійсною будь-якої частини даної Політики конфіденційності, інші її частини залишаються чинними.